Париж-2024. Магучих – чемпіонка у стрибках у висоту, Геращенко – бронзова призерка

Париж-2024. Магучих – чемпіока у стрибках у висоту, Геращенко – бронзова призеркаУ Парижі (Франція) на XXXIII Літніх Олімпійських іграх у змаганнях з легкої атлетики жінки розіграли медалі у стрибках у висоту.

22-річна українка Ярослава Магучих підходила до фіналу абсолютною фавориткою - їй підкорилися усі головні досягнення.Вона є світовою рекордсменкою, чемпіонкою світу та чемпіонкою Європи.

Українка з першої спроби взяла висоти — 1,91, 1,95, 1,98 та 2м. Їй не підкорилась висота 2,0 м, але через меншу кількість спроб саме на цій висоті Ярослава випередила австралійку Ніколу Оліслагерс і стала Олімпійською чемпіонкою.

Для Ярослави це друга олімпійська нагорода після бронзи Токіо. Ярослава Магучіх стала першою українкою в історії, що здобула дві медалі Олімпійських ігор в легкій атлетиці.

Зазначимо, що «золото» Магучіх — друге для України на Олімпійських іграх-2024. Першою тріумфувала команда шаблісток  (Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька та Юлія Бакастова).

Друга українська стрибунка у висоту Ірина Геращенко розділила бронзу з австралійкою Елеонор Паттерсон. Вони обидві подолали висоту 1,95 метра і з трьох спроб не підкорили планку на висоті 1,98 метра.