Париж-2024. Ігор Главан – 40-й у спортивній ходьбі на 20 км

У Парижі (Франція) на XXXIII Літніх Олімпійських іграх відбувся фінал у чоловічій спортивній ходьбі на 20 км.

Олімпійським чемпіоном став еквадорець Брайан Пінтадо, який подолав дистанцію за 1 годину 18 хвилин 55 секунд та на 14 секунд випередив бразильця Кайо Бонфіма. Бронзову виграв  чемпіон світу іспанець Альваро Мартін з відставанням від переможця у 16 секунд.

У змаганнях приймав участь один українець Ігор Главан. Українському скороходу не вдалося зачепитися за високі позиції. Через порушення правил він отримав дві штрафні хвилини, і хоча відіграв дві позиції після повернення на дистанцію, через втрачений час на фініші показав лише 40-й результат.

33-річний Главан — учасник двох Олімпіад: виступав у Лондоні у 2012 році та Ріо-де-Жанейро у 2016-му. Мав виступити спортсмен і на попередніх Іграх у Токіо, однак тоді змагання пропустив: йому подовжили термін дискваліфікації через допінг.