Олена Остапенко: Була впевнена, що зможу виграти турнір у Штутгарті

Олена Остапенко: Була впевнена, що зможу виграти турнір у ШтутгартіЧемпіонка «Ролан Гаррос»-2017, 18 ракетка світу латвійська тенісистка Олена Остапенко прокоментувала завоювання титулу чемпіонки ґрунтового турніру WTA 500 у Штутгарті (Німеччина). У фіналі Остапенко з рахунком 6:4, 6:1 перемогла першу ракетку світу Арину Соболенко.

«Чесно кажучи, я нікому не розповідала. Тримала це в секреті, але з першого дня тут почувала себе дуже впевнено. У мене було в хорошому розумінні дивне відчуття. Коли приїхала сюди, відчувала, що цього тижня щось має статися. Я була впевнена, що можу виграти цей турнір».

Також Остапенко висловилася про те, що першою в Турі обіграла польку Ігу Свьонтек та Аріну Соболенко на одному ґрунтовому турнірі рівня WTA.

«Я дуже, дуже задоволена своїм виступом загалом цього тижня. Я була готова зіграти з кожним тенісистом у сітці, бо вона тут така маленька. Ти завжди маєш бути готовим перемагати найкращих, і я це зробила», - наводить слова Остапенко прес-служба WTA.


WTA 500. Штутгарт. Остапенко обіграла Соболенко: огляд фінального матчу (Відео)

 
КОММЕНТИРОВАТЬ
Популярний ролик
Опитування
Ми в соцмережах
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Актуальне