Париж-2024. Джокович переміг Циципаса і став півфіналістом (+відео тай-брейка)

Париж-2024. Джокович переміг Циципаса і  став півфіналістомУ Парижі (Франція) на XXXIII Літніх Олімпійських іграх в тенісному турнірі в одиночному розряді  у чоловіків проходили матчі 1/4 фіналу.

Перша ракетка світу серб Новак Джокович обіграв у двох сетах представника Греції Стефаноса Циципаса (№11 ATP) з рахунком 6:3, 7:6(3).

Тенісисти грали 2 години 3 хвилини. По ходу поєдинку у обох було по шість брейк-пойнтів, з яких Новак реалізував три, а Стефанос – два. Сербський тенісист шість разів подав навиліт і один раз помилився при подачі, а Стефанос виконав три ейси і припустився трьох подвійних помилок. В особистому протистоянні тенісистів лідирує Новак – 12:2.

Джокович втретє дістався півфіналу Олімпійських ігор та спробує вперше пробитися у фінал. Свою єдину олімпіську медаль Новак виборов у 2008 році в Пекіні, де посів третє місце.

За вихід у фінал змагань у Парижі Новак Джокович боротиметься з італійцем Лоренцо Музетті, який був сильніший за німця Олександра Зверєва – 7:5, 7:5.