Париж-2024. Сестри Кіченок вийшли до чвертьфіналу

Париж-2024. Сестри Кіченок вийшли до чвертьфіналуУ Парижі (Франція) на XXXIII Літніх Олімпійських іграх у змаганнях тенісисток в парному розряді проходять матчі другого кола.

Українські тенісистки Людмила та Надія Кіченок здобули перемогу над четвертим сіяним дуетом із США Даніель Коллінс/Дезіре Кравчик. Матч тривав 1 годину 37 хвилин і завершився на користь українок з рахунком 4:6, 6:4, 10-7.

Людмила і Надія виграли два гейми на подачі суперниц і програли два гейми на своїй. Також українки двічі подали навиліт та припустились однієї подвійної помилки, а американки на подачі не помилялись і виконали два ейси.

Для сестер Кіченок це третій спільний виступ на Олімпійських іграх: у 2016 році у Ріо-де-Жанейро вони програли у першому колі, а три роки тому у Токіо Людмила та Надія змогли дійти до чвертьфіналу.

За вихід у півфінал олімпійського турніру в Парижі сестри Кіченок боротимуться з восьмим сіяним іспанським дуетом Крістина Букша/Сара Соррібес Тормо.

XXXIII  Літні Олімпійські ігри-2024. Париж, Франція. 31 липня

Теніс. Жінки. Парний розряд. Друге  коло.
Людмила Кіченок/Надія Кіченок (Україна) - Даніель Коллінс/Дезіре Кравчик (США, 4) 4:6, 6:4, 10-7