Париж-2024. Костюк обіграла восьму ракетку світу і вийшла до чвертьфіналу

Париж-2024. Костюк обіграла восьму ракетку світу і вийшла до чвертьфіналуУ Парижі (Франція) на XXXIII Літніх Олімпійських іграх у змаганнях тенісисток в одиночному розряді проходять матчі третього кола.

Українка Марта Костюк (№19 WTA) нанесла поразку восьмій ракетці світу Марії Саккарі із Греції з рахунком 4:6, 7:6, 6:4.

Поєдинок тривав 2 години 47 хвилин. За цей час суперниці узяли по десять подач одна одної. Костюк жодного разу не подала навиліт і припустилася 13 подвійних помилок, а Саккарі виконала три ейси і вісім разів помилилась при подачі.

22-річна Марта Костюк стала другою українською тенісисткою, кому вдалося дійти до чвертьфіналу на Олімпіаді в одиночному розряді (після Еліни Світоліної, яка доходила до цієї стадії двічі).

За місце в півфіналі українка змагатиметься проти 21-ї ракетки світу Донни Векіч із Хорватії, яка сьогодні перемогла другу ракетку світу американку Коко Гауфф 0 7:6(7), 6:2.