Париж-2024. Світоліна програла Крейчиковій в 1/8 фіналу

Париж-2024. Світоліна  програла Крейчиковій в 1/8 фіналуУ Парижі (Франція) на XXXIII Літніх Олімпійських іграх у змаганнях тенісисток в одиночному розряді проходять матчі третього кола.

Українка Еліна Світоліна (№31 WTA) зазнала поразки від десятої ракетки світу чешки Барбори Крейчикової. Матч тривав 2 години 48 хвилин і завершився на користь чешки з рахунком 7:6(5), 2:6, 6:4.

Світоліна зробила шість брейків з десяти можливих, виконала вісім ейсів та припустилась чотирьох подвійних помилок. На рахунку Крейчикової п’ять брейків, чотири ейси та стільки ж подвійних помилок. В особистому протистоянні тенісисток лідирує чешка 2:0.

Світоліна втретє виступила на Олімпійських іграх. У 2016 році вона змогла дійти до чвертьфіналу змагань у Ріо-де-Жанейро, а у 2021 році в Токіо здобула бронзу.