Париж-2024. Сестри Кіченок стартували з перемоги у парному розряді

Париж-2024. Сестри Кіченок стартували з перемоги у парному розрядіУ Парижі (Франція) на XXXIII Літніх Олімпійських іграх у змаганнях тенісисток в парному розряді проходять матчі першого кола.

Українські тенісистки Людмила та Надія Кіченок стартували з перемоги над китайським дуетом Ван Сіньюй/Чжен Сайсай з рахунком 6:1, 6:4.

Матч тривав 1 годину 19 хвилин. За цей час українки реалізували п’ять брейк-пойнтів з 11-ти, китаянки – один з двух. Людмила і Надія навиліт не подавали і двічі помилились при подачі, а суперниці виконали два ейси і припустились п’ятьох подвійних помилок.

Для сестер Кіченок це третій спільний виступ на Олімпійських іграх: у 2016 році у Ріо-де-Жанейро вони програли у першому колі, а три роки тому у Токіо Людмила та Надія змогли дійти до чвертьфіналу.

За вихід у чвертьфінал олімпійського турніру сестри Кіченок боротимуться або проти четвертих сіяних американок Даніель Коллінс і Дезіре Кравчик, або проти дуету з Греції Деспіна Папамихаїл/Марія Саккарі.

XXXIII  Літні Олімпійські ігри-2024. Париж, Франція. 29 липня

Теніс. Жінки. Парний розряд. Перше коло.
Людмила Кіченок/Надія Кіченок (Україна) - Ван Сіньюй/Чжен Сайсай (Китай) - 6:1, 6:4