Париж-2024. Світоліна вийшла до 1/8 фіналу.

Париж-2024. Світоліна  вийшла до 1/8 фіналуУ Парижі (Франція) на XXXIII Літніх Олімпійських іграх у змаганнях тенісисток проходять матчі другого кола.

Українка Еліна Світоліна (№31 WTA) нанесла поразку шостій ракетці світу американці Джессиці Пегулі з рахунком 4:6, 6:4, 6:3.

Матч тривав 1 годину 47 хвилин. Світоліна виграла п’ять геймів на прийомі і програла два на своїй подачі. Еліна виконала три ейси і припустилась чотирьох подвійних помилок, а Пегула уникла подвійних помилок та один раз подала навиліт. В їх особистому протистоянні лідером залишається американка – 4:2.

Світоліна втретє в кар'єрі зіграє в третьому колі Олімпіади. За місце у чвертьфіналі вона побореться з чинною чемпіонкою Вімблдону, десятою ракеткою світу Барборою Крейчиковою із Чехії.