Вімблдон-2024. Джокович обіграв Музетті і став другим фіналістом

Вімблдон-2024. Джокович обіграв Музетті і став другим фіналістомУ Лондоні (Велика Британія) на третьому у сезоні турнірі Великого шолома – Вімблдоні на кортах Всеанглійського клубу лаун-тенісу й крокету у чоловіків в одиночному розряді пройшов другий півфінальний матч.

Друга ракетка світу 37-річний серб Новак Джокович переміг у трьох сетах 22-річного італійця Лоренцо Музетті (№25 ATP) з рахунком 6:4, 7:6(2), 6:4.

Тенісисти грали 2 години 48 хвилин. Джокович зробив чотири брейки і не втримав дві своїх подачі. На рахунку Новака шість ейсів, 54 віннерса та чотири подвійні і 31 невимушена помилки. Музетті два рази подав навиліт, активно виграв 34 розіграші та припустився однієї подвійної і 22 невимушених помилок. Тепер рахунок їхнього особистого протистояння став 6:1 на користь серба.

Зазначимо, що серб уперше у сезоні вийшов у фінал «Великого шолома». Загалом для нього це буде 10-й фінал на Вімблдоні та 37-й фінал загалом на «мейджорах», він оновив свій рекорд.

У фіналі змагань на Вімблдоні-2024 Джокович сражатиметься проти чинного чемпіона турніра, третьої ракетки світу іспанця Карлоса Алькараса, якому й програв рік тому також у фіналі. Наразі в особистому протистоянні тенісистів лідирує Новак – 3:2.

Теніс. Grand Slam. Wimbledon. Лондон (Велика Британія). Трава (відкриті корти). Призовий фонд £20,342,000. Одиночний разряд. 128 учасників.