Вімблдон-2024. Музетті у п’яти сетах здолав Фрітца на шляху до півфіналу

Вімблдон-2024. Музетті у п’яти сетах здолав Фрітца на шляху до півфіналуУ Лондоні (Велика Британія) на третьому у сезоні турнірі Великого шолома – Вімблдоні на кортах Всеанглійського клубу лаун-тенісу й крокету у чоловіків в одиночному розряді проходили чвертьфінальні матчі.

22-річний італієць Лоренцо Музетті (№25 ATP) переграв у п’яти сетах 26-річного американця Тейлора Фрітца (№12 ATP) з рахунком 3:6, 7:6(2), 6:2, 3:6, 6:1.

Тенісисти грали 3 години 27 хвилин. За цей час Музетті  узяв шість подач суперника і не втримав чотири своїх. На рахунку переможця сім ейсів, 35 віннерів та три подвійні і 39 невимушених помилок. Фрітц виконав десять ейсів, активно виграв 41 розігриш та припустився однієї подвійної і 55 невимушених помилок. Рахунок в особистому протистоянні тенісистів став рівним – 2:2.

Музетті вперше у кар'єрі вийшов до 1/2 фіналу турніру «Великого шолома».

За вихід до фіналу змагань Лоренцо боротиметься із семиразовим чемпіоном турніру сербом Новаком Джоковичем (№2 ATP), який став півфіналістом без боротьби після відмови австралійця Алекса де Мінора.

Наразі в особистому протистоянні Музетті і Джоковича лідирує Новак – 5:1.

Нагадємо, першою півфінальною парою британського «мейджора» стали іспанець Карлос Алькарас і «нейтральний» Даніїл Медведєв.

Теніс. Grand Slam. Wimbledon. Лондон (Велика Британія). Трава (відкриті корти). Призовий фонд £20,342,000. Одиночний разряд. 128 учасників.

1/4 фіналу
Лоренцо Музетті (Італія, 25) - Тейлор Фрітц (США, 13) – 3:6, 7:6(2), 6:2, 3:6, 6:1