Вімблдон-2024. Надія Кіченок і Сандер Жілле програли в стартовому матчі у міксті

Вімблдон-2024. Надія кіченок і Сандер Жілле програли в стартовому матчі у мікстіУ Лондоні (Велика Британія) на третьому у сезоні турнірі Великого шолома – Вімблдоні на кортах Всеанглійського клубу лаун-тенісу й крокету в змішаному парному розряді проходили матчі першого кола.

Українка Надія Кіченок і бельгієць Сандер Жілле поступились дуету з Великої Британії Хізер Уотсон та Джо Солбері. Матч тривав 1 годину 31 хвилину і завершився на користь британців з рахунком 5:7, 6:3,10-8.

Кожна пара взяла по дві подачі своїх суперників. Обидва дуети припустилися п’ятьох подвійних помилок, при цьому Кіченок і Жілле два рази подали навиліт, а Уотсон і Солбері виконали шість ейсів.

Зазначимо, що для Кіченок та Жілле це був перший спільний матч.

Надія продовжить свою участь на Вімблодоні у парному розряді де разом із угоркою Тімеєю Бабош зіграють у чвертьфіналі проти сьомих сіяних американок Дезіре Кравчик та Керолайн Доулхайд.

Теніс. Grand Slam. Wimbledon. Лондон (Велика Британія). Трава (відкриті корти). Призовий фонд £20,342,000. Мікст.

Перше коло
Хізер Уотсон/Джо Солсбері (Велика Британія) - Надія Кіченок/Сандер Жілле (Україна/Бельгія) – 5:7, 6:3,10-8