Вімблдон-2024. Людмила Кіченок і Мате Павич розпочали захист титулу в міксті

Вімблдон-2024. Людмила Кіченок і Мате Павич розпочали захист титулу в мікстіУ Лондоні (Велика Британія) на третьому у сезоні турнірі Великого шолома – Вімблдоні на кортах Всеанглійського клубу лаун-тенісу й крокету в змішаному парному розряді проходять матчі першого кола.

Чинні чемпіони турніру українка Людмила Кіченок і хорват Мате Павич стартували з перемоги над британською парою Емілі Апплтон/Чарльз Брум (Велика Британія, Alt) з рахунком  6:4, 7:6(3).

Матч тривав 1 годину 11 хвилин. Кіченок і Павич зробили два брейки з трьох можливих, виконали вісім ейсів і припустились п’ятьох подвіних помилок. Британці два рази подали навиліт і п’ять разів помилились при подачі.

За вихід у чвертьфінал змагань Людмила і Мате зіграють з дуетом Ульрікке Ейкері/Максімо Гонсалес (Норвегія/Аргентина).

Теніс. Grand Slam. Wimbledon. Лондон (Велика Британія). Трава (відкриті корти). Призовий фонд £20,342,000. Мікст.