Вімблдон-2024. Надія Кіченок і Тімеа Бабош вийшли до 1/4 фіналу

Вімблдон-2024. Надія Кіченок іТімеа Бабош вийшли до 1/4 фіналу

У Лондоні (Велика Британія) на третьому у сезоні турнірі Великого шолома – Вімблдоні на кортах Всеанглійського клубу лаун-тенісу й крокету у жінок в парному розряді проходять матчі третього кола.

Українка Надія Кіченок разом з угоркою Тімеа Бабош нанесли поразку дуету - Ейша Мухаммед/Алділа Сутджіаді (США/Індонезія, 15) з рахунком 7:5, 6:3.

Матч тривав 1 годину 15 хвилин. Кіченок і Бабош зробили два брейки з п’яти можливих і відграли обидви брейк-пойнти суперниць. Надія і Тімеа один раз подали навиліт і тричі помилилсь при подачі, а Мухаммед і  Сутджіаді на подачі не помилялись і виконали один ейс.

Зазначимо, що для Надії Кіченок це буде другий чвертьфінал у парному розряді на турнірі Grand Slam.

За вихід до півфіналу Кіченок та Бабош зіграють проти дуету Керолайн Доулхайд/Дезіре Кравчик (США, 7).

Теніс. Grand Slam. Wimbledon. Лондон (Велика Британія). Трава (відкриті корти). Призовий фонд £20,342,000. Париний разряд. 64 учасниці.

Третє коло
Надія Кіченок/Тімеа Бабош (Україна/Угорщина) - Ейша Мухаммед/Алділа Сутджіаді (США/Індонезія, 15) -  7:5, 6:3

Керолайн Доулхайд/Дезіре Кравчик (США, 7) – Каролін Гарсія/Кристіна Младенович (Франція/Франція) – 6:2, 6:1