Вімблдон-2024. Людмила Кіченок та Олена Остапенко вийшли до чвертьфіналу

Вімблдон-2024. Людмила Кіченок та Олена Остапенко вийшли до чвертьфіналуУ Лондоні (Велика Британія) на третьому у сезоні турнірі Великого шолома – Вімблдоні на кортах Всеанглійського клубу лаун-тенісу й крокету у жінок в парному розряді проходять матчі третього кола.

Посіяні під дев’ятим номером українка Людмила Кіченок і Олена Остапенко із Латвії здобули перемогу над дуетом Тереза Михалікова/Олівія Ніколлс (Словаччина/Велика Британія) з рахунком 3:6, 6:2, 6:3.

Матч тривав 2 години 4 хвилини. Переможниці зробили чотири брейки з п’яти можливих, виконали сім ейсів та припустилися шістьох подвійних помилок. На рахунку Михалікової і Ніколсс два брейки з шести можливих, три ейси та дві подвійні помилки.

Для Кіченок і Остапенко це буде другий спільний чвертьфінал на Вімблдоні.

Наступні суперниці Кіченок та Остапенко визначаться у матчі Катержина Синякова/Тейлор Таунсенд (Чехія/США, 4) - Лейла Фернандес/Ена Шібахара (Канада/Японія).

Теніс. Grand Slam. Wimbledon. Лондон (Велика Британія). Трава (відкриті корти). Призовий фонд £20,342,000. Одиночний разряд. 64 учасниці.

Третє коло
Людмила Кіченок/Олена Остапенко (Україна/Латвія, 9) - Тереза Михалікова/Олівія Ніколлс (Словаччина/Велика Британія) - 3:6, 6:2, 6:3