Ролан Гаррос-2024. Паоліні перемогла Рибакіну у чвертьфіналі, Соболенко програла Андрєєвій

Ролан Гаррос-2024. Паоліні перемогла Рибакіну у чвертьфіналі, Соболенко програла АндрєєвійУ Парижі (Франція) на другому у сезоні турнірі Великого шолома - Відкритому чемпіонаті Франції по тенісу у жінок в одиночному розряді проходили чвертьфінальні матчі

Представниця Казахстану 24-річна Олена Рибакіна (№4 WTA) зазнала поразки від 28-річної італійки Ясміне Паоліні (№15 WTA) з рахунком 4:6, 6:4, 4:6.

Тенісистки грали 2 години 3 хвилини. Паоліні виграла сім геймів на прийомі і програла п’ять на своїй подачі. Ясміне також виконала один ейс та припустилася однієї подвійної помилки. Рибакіна десять разів подала навиліт і тричі помилилась при подачі. В особистому протистоянні тенісисток рахунок став рівний – 2-2.

Ясміне вперше у кар'єрі зіграє у півфіналі турніру Grand Slam. За вихід у фінал змагань італійка боротиметься з «нейтральною» Міррою Андрєєвою (№38 WTA), яка за дві з половиною години вибила з подальшої боротьби другу ракетку світу Арину Соболенко - 6:7(5), 6:4, 6:4.

Теніс. Grand Slam. Roland Garros. Париж (Франція). Грунт (відкриті корти). Призовий фонд € 22,112,000. Одиночний разряд. 128 учасниць.