Ролан Гаррос-2024. Гауфф і Свьонтек зустрінуться у півфіналі

Ролан Гаррос-2024. Гауфф і Свьонтек зустрінуться у півфіналіУ Парижі (Франція) на другому у сезоні турнірі Великого шолома - Відкритому чемпіонаті Франції по тенісу у жінок в одиночному розряді проходять чвертьфінальні матчі.

Третя ракетка світу 20-річна американка Коко Гауфф нанесла поразку представниці Тунісу 29-річній Онс Жабер (№9 WTA) з рахунком 4:6, 6:4,  6:4.

За 1 годину 57 хвилин ігрового часу Гауфф виграла чотири подачі суперниці і не втримала дві своїх. Коко виконала три ейси та чотири рази помилилась при подачі, а Онс чотири рази подала навиліт і припустилась однієї подвійної помилки.

Суперницею Гауфф у півфіналі буде чинна чемпіонка турніру, перша ракетка світу полька Іга Свьонтек, яка розгромила чешку Маркету Вондроушову (№6 WTA) – 6:0, 6:2.

Польська тенісистка здобула четверту перемогу над Вондроушовою у чотирьох зустрічах.

Свьонтек боротиметься за четвертий фінал на Ролан Гаррос, де вигравала титул у 2020, 2022 та 2023 роках.

Наразі в особистому протистоянні Свьонтек і Гауфф лідирує полька – 10:1.

Теніс. Grand Slam. Roland Garros. Париж (Франція). Грунт (відкриті корти). Призовий фонд € 22,112,000. Одиночний разряд. 128 учасниць.