Ролан Гаррос-2024. Надія Кіченок та Мію Като вийшли до третього кола

Ролан Гаррос-2024. Надія Кіченок та Мію Като вийшли до третього колаУ Парижі (Франція) на другому у сезоні турнірі Великого шолома - Відкритому чемпіонаті Франції по тенісу у жінок в парному розряді проходять матчі другого кола.

Українка Надія Кіченок зі своєю напарницею із Японії Мію Като перемогли британку Маю Ламсден та Ван Яфань з Китаю з рахунком 6:3, 7:5.

За 1 годину 38 хвилин ігрового часу Кіченок і Като виграли шість геймів на прийомі та програли чотири на своїй подачі. На рахунку переможниць один ейс та чотири подвійні помилки, а суперниці навиліт не подавали та припустилися п’ятьох подвійних помилок.

За вихід до чвертьфіналу турніру Кіченок та Като боротимуться з дуетом Ніколь Мелікар-Мартінес/Еллен Перес (США/Австралія, 2), який вийшов у третє коло на відмові китаянок Ван Сіюй/Юань Юе.

Теніс. Grand Slam. Roland Garros. Париж (Франція). Грунт (відкриті корти). Призовий фонд € 22,112,000. Парний розряд. 64 учасниці

Друге коло
Надія Кіченок/Мію Като (Україна/Японія, 16) - Мая Ламсден/Ван Яфань (Велика Британія/Китай) -  6:3, 7:5

Ніколь Мелікар-Мартінес/Еллен Перес (США/Австралія, 2) - Ван Сіюй/Юань Юе (Китай) - відмова