Ролан Гаррос-2024. Світоліна стартувала з перемоги над Плішковою

Ролан Гаррос-2024. Світоліна стартувала з перемоги над ПлішковоюУ Парижі (Франція) на другому у сезоні турнірі Великого шолома - Відкритом чемпіонаті Франції по тенісу у жінок в одиночному розряді проходять матчі першого кола.

29-річна українка Еліна Світоліна (№19 WTA) обіграла у трьох сетах 32-річну чешку Кароліну Плішкову (№52 WTA) з рахунком 3:6, 6:4, 6:2.

За 1 годину 56 хвилин ігрового часу Світоліна виграла сім геймів на прийомі і програла п’ять на своїй подачі. Суперниці виконали по три ейси, при цьому Еліна припустилася двох подвійних помилок, а Кароліна – шістьох. Завдяки цій перемозі українка зрівняла рахунок і їх особистому протистоянні – 5:5.

Зазначимо, що найкращим результатом Світоліної в Парижі є вихід до чвертьфіналу (2015, 2017, 202, 2023 роки).

У другому колі суперницею Світоліної буде француженка Діан Паррі (№63 WTA), яка була сильніша за свою співвітчизницю Фіону Ферро (№126 WTA) - 3:?6, 6:3, 6:3.

Теніс. Grand Slam. Roland Garros. Париж (Франція). Грунт (відкриті корти). Призовий фонд € 22,112,000. Одиночний разряд. 128 учасниць.