ATP Masters 1000. Рим. Ціціпас програв Яррі, Пол обіграв Хуркача в 1/4 фіналу

ATP Masters 1000. Рим. Ціціпас програв Яррі, Пол обіграв Хуркача в 1/4 фіналуУ Римі (Італія) на турнірі категорії ATP Masters 1000 - Internazionali BNL d'Italia з призовим фондом €8,862,111 у чоловіків в одиночному розряді проходили чвертьфінальні матчі.

Восьма ракетка світу грек Стефанос Ціціпас поступився у трьох сетах представнику Чілі Ніколасу Яррі (№24 ATP). Матч тривав 2 години 39 хвилин і завершився на користь чілійця з рахунком 3:6, 7:5, 6:4.

Ціціпас зробив два брейки і не втримав три своїх подачі. Стефанос також виконав п’ять ейсів і припустився сімох подвійних помилок, а Ніколас вісім разів подав навиліт і двічі помилився при подачі. Це була четверта перемога чілійця у шести зустрічах із Ціціпасом.

У півфіналі змагань Ніколас Яррі зустрінеться з американцем Томмі Полом, який вибив із подальшої боротьби поляка Хуберта Хуркача – 7:5, 3:6, 6:3.

Раніше Яррі і Пол зустрічались двічі та мають в активі по одній перемозі.

Теніс. ATP Masters 1000 - Internazionali BNL d'Italia. Рим (Італія). Грунт.  Призовий фонд €8,862,111. Одиночний розряд. 128 учасників.