ATP 500. Джокович і Медведєв стартували з перемог та інші результати

ATP 500. Джокович і Медведєв стартували з перемог та інші результатиВ Дубаї (ОАЕ) на турнірі категорії ATP 500 - Dubai Duty Free Tennis Championships з призовим фондом $2,855,495 проходили матчі першого кола.

Перша ракетка світу серб Новак Джокович у трьох сетах здолав чеха Томаса Махача (№130 ATP) з рахунком 6:3, 3:6, 7:6(1).

Поединок тривав 2 година 28 хвилин. Суперники взяли по три подачі один одного. Джокович виконав 12 ейсів і допустив вісім подвійних помилок, а Махач шість разів подав навиліт і чотири рази помилився на подачі. Це була перша зустріч тенісистів.

За вихід до чвертьфіналу Джокович зіграє проти Таллона Грикспора (№39 ATP) із Нідерландів, який переміг француза Константа Лестьенна (№56 ATP) - 6:4, 3:6, 6:2.

Теніс. ATP 500 - Dubai Duty Free Tennis Championships. Дубай (ОАЕ). Хард.  Призовий фонд $2,855,495. Одиночний розряд. 32 учасника.