Париж-2024. Веслувальники Хмара та Ковальов не пройшли у фінал А легких парних двійок

У Парижі (Франція) на XXXIII Літніх Олімпійських іграх у змаганнях з академічного веслування українці  Станіслав Ковальов та Ігор Хмара за підсумками півфінальних заїздів не потрапили до фіналу А легких парних двійок.

Ковальов та Хмара не змогли відібратися до півфіналу без втішних заїздів, адже зайняли четверте місце за результатами заїзду у кваліфікації. Проте у втішному заїзді отримали другий шанс поборотися за медалі: посіли друге місце та потрапили до півфіналу.

Для того, щоб потрапити до фіналу А, українським веслувальникам потрібно було увійти до трійки свого заїзду. Фінішували Ковальов та Хмара на п’ятій позиції у заїзді, відставши від третьої Норвегії на одинадцять секунд.

Таким чином, за медалі Ковальов та Хмара не боротимуться. Натомість вони потрапили у втішний фінал, де боротимуться за 7-12 місця на Олімпіаді.

Втішний фінал Б Олімпіади-2024 з академічного веслування у легких парних двійках відбудеться 2 серпня.

За матеріалами: Суспільне Спорт