Париж-2024. США очолюють медальний залік станом на 8 серпня, Україна піднялась на 17-ту позицію

Париж-2024. США очолюють медальний залік станом на 8 серпня, Україна піднялась на 17-ту позиціюУ Парижі (Франція) продовжуються змагання на XXXIII Літніх Олімпійських іграх. За 12 медальних днів було розіграно 216 комплектів нагород.

Після 12 змагальних днів у медального заліку продовжує лідирувати збірна США, спортсмени якої вибороли 94 медалі – 27 золотих, 35 срібних та 32 бронзових. На другому місці Китай – 65 медалей (25-23-17), третя - Австралія 42 (18-13-11).

Збірна України у 12 день змагань поповнила медальну скарбничку однією золотою медаллю, володарем якої став боксер Олександр Хижняк (до 80 кг). Таким чином, у України 8 медалей (3-2-3), з якими вона піднялась на 17 місце у медальному заліку.

Нагадаємо, чемпіонами Ігр у Парижі стали Ярослава Магучих (стрибки у висоту), жіноча збірна шаблісток у командному турнірі та Олександр Хижняк (бокс, до 80 кг). Срібні нагороди в активі Сергія Куліша (кульова стрільба) та Іллі Ковтуна (паралельні бруси). Бронзові медалі виграли Ольга Харлан (особиста шабля), Ірина Геращенко (стрибки у висоту) та Михайло Кохан (метання молота).

За загальною кількістю нагород трійка лідерів не змінилась: перша - збірна США – 94 медалі, другий - Китай (65), третя – Франція (51).

Загалом на п’єдестал пошани за медалями різного ґатунку піднімались представники з 80 країн.

XXXIII  Літні Олімпійські ігри-2024. Париж, Франція.