Париж-2024. Результати українців у десятий змагальний день, 5 серпняУ десятий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагалися у 6 видах спорту та здобули одну срібну нагороду. ЇЇ володарем став гімнаст Ілля Ковтун у вправах на паралельних брусах.

XXXIII  Літні Олімпійські ігри-2024. Париж, Франція. 5 серпня

Результати українців

Спортивна гімнастика
1. Ілля Ковтун вперше в кар’єрі зійшов на олімпійський п’єдестал, ставши срібним призером у вправах на паралельних брусах з результатом 15.500 балів.

2. Олег Верняєв у фіналі вправ на паралельних брусах посів 8-ме місце (13.300).

Кульова стрільба (швидкострільний пістолет 25м)
Павло Коростильов у фіналі посів п’яте місце

Стрибки у воду (вишка 10 м)
Софія Лискун показала 25-й результат (253.10) і не змогла кваліфікуватися до півфіналу, куди виходило 18 спортсменів.

Легка атлетика
1. Анна Рижикова у бігу на 400 м з барʼєрами пробилася до півфіналу, фінішувавши другою у своєму втішному забігу з результатом 54,95 секунди.

Вікторія Ткачук, яка у втішному забігу стала сьомою (59,40), припинила боротьбу.

2. Олександр Погорілко у бігу на 400 м не кваліфікувався до півфіналу, посівши третє місце у своєму втішному забігу з результатом 45,59 секунди.

Боротьба (вагова категорія до 68 кг)
Тетяна Сова-Ріжко в 1/8 фіналу програла представниці Індії Ніша Ніша (4:6), і не отримавши шанс на втішний поєдинок через подальшу поразку суперниці, завершила виступи на Іграх.

Веслувальний слалом (каяк-крос)
Єдина представниця України у веслувальному слаломі Вікторія Ус в останній з трьох дисциплін — каяк-кросі зупинилася на стадії чвертьфіналу, посівши у своєму заїзді третє місце.