У дев’ятий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагалися у 7 видах спорту та здобули три нагороди – одну золоту і дві бронзові.

XXXIII  Літні Олімпійські ігри-2024. Париж, Франція. 4 серпня

Легка атлетика
Україна втретє в своїй історії здобула подвійний подіум на Олімпійських іграх:
1. Ярослава Магучих стала чемпіонкою з результатом 2 м, випередивши за спробами австралійку Ніколу Оліслагерс.

2. Бронза в Ірини Геращенко, яка також за спробами випередила ще чотирьох спортсменок, які, як і вона, зупинилися на висоті 1.95м. Українка розділила третє місце з іншою представницею Австралії Елеанор Паттерсон, з якою в неї були ідентичні показники.

3. Метальник молота Михайло Кохан з результатом 79.39м виборов бронзу.

4. Ірина Климець, показавши результат 66,95м завершила виступи на 26-у місці у метанні молота.

5. У бігу на 400м з барʼєрами Анна Рижикова фінішувала четвертою з результатом 55,13 секунди у своєму кваліфікаційному забігу і матиме шанс поборотися за вихід у півфінал через втішний раунд.

6. На цій же стадії продовжить боротьбу ще одна представниця України у цьому ж виді — Вікторія Ткачук, яка у своєму кваліфікаційному забігу стала восьмою (58,10).

7. Олександр Погорілко посів 6-те місце у своєму кваліфікаційному забігу на 400м з результатом 45,71 секунди і матиме шанс поборотися за вихід у півфінал через втішний раунд

Стендова стрільба (скіт)
Ірина Маловічко показала 24-й результат у кваліфікації і не змогла вийти до фіналу

Кульова стрільба (швидкострільний пістолет 25м)
Павло Коростильов з третім результатом (587-17x) вийшов у фінал,  Максим Городинець – з восьмим (584-14x)

Велоспорт (шосе)
Юлія Бірюкова фінішувала 67-ю в груповій гонці

Спортивна гімнастика
Назар Чепурний та Ігор Радівілов посіли 6-е та 8-е місця відповідно у фіналі опорного стрибка

Веслувальний слалом (каяк-крос)
Вікторія Ус, показавши другий результат у своєму заїзді, вийшла до 1/4 фіналу

Бокс (вагова категорія 80 кг)
Олександр Хижняк переміг у півфіналі дворазового Олімпійського чемпіона кубинця Арлена Лопеса Кардона роздільним рішенням суддів (3:2) і боксуватиме за «золото» Олімпіади.