Париж-2024. Результати українців у шостий змагальний день, 1 серпня

Париж-2024. Результати українців у шостий змагальний день, 1 серпня1 серпня, у шостий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагалися у 6 видах спорту.

Сергій Куліш поповнив медальну скарбничку України срібною медаллю у стрільбі з малокаліберної гвинтівки.

XXXIII  Літні Олімпійські ігри-2024. Париж, Франція. 1 серпня

Кульова стрільба (малокаліберна гвинтівка 50м, стрільба з трьох положень)
Сергій Куліш — срібний призер Олімпійських ігор-2024 у Парижі

Легка атлетика (спортивна ходьба на 20км)
1. Три українки фінішували в Топ-20. Найкращою стала Людмила Оляновська — 14-те місце (1:29,55). Марія Сахарук — 17-та (1:30,12), Олена Собчук — 20-та (1:31,12).
2. Наш єдиний представник у цій дисципліні серед чоловіків Ігор Главан посів 40-е місце (1:24,52)

Стрільба з лука
Вероніка Марченко перемогла в 1/32 фіналу Лі Цай-Чі з Китайського Тайбею – 6:4, але, поступившись в 1/16 Алехандрі Валенсії з Мексики — 4:6, завершила виступи на Олімпіаді.

Дзюдо (вагова категорія до 78 кг)
Єлизавета Литвиненко перемогла в стартовій сутичці Лоріану Куку з Косово, але поступилася по шидо в 1/4 фіналу чинній віцечемпінці світу італійці Аліче Белланді. Продовжити боротьбу за бронзу у втішній сітці їй не дозволила китаянка Ма Чженчжао. У підсумку українка посіла сьоме місце.

Плавання (50 м вольним стилем)
До півфіналу чинний чемпіон світу на 50-метрівці вільним стилем Владислав Бухов кваліфікувався 11-м (21.89).У півфіналі українець покращив час — 21.76, проте посів 11 позицію, яка не дозволила йому пройти до фіналу.

Теніс (1/4 фіналу парний розряд)
За вихід до півфіналу сестри Людмила та Надія Кіченок змагалися з парою з Іспанії — Крістін Букша/Сара Соррібес Тормо. У підсумку українки поступилися на тайбрейку — 3:6, 6:2, 10:12 та завершили виступи на Іграх.

У медальному заліку, з двома нагородами (срібро Сергія Куліша і бронза Ольги Харлан) Україна посідає 35 позицію.