Париж-2024. Ілля Ковтун – срібний призер у вправах на паралельних брусах

Париж-2024.  Ілля Ковтун – срібний призер у вправах на паралельних брусах

У Парижі (Франція) на XXXIII Літніх Олімпійських іграх в змаганнях зі спортивної гімнастики чоловіки розіграли нагороди у вправах на паралельних брусах. У розіграшу приймали участь два українця - Ілля Ковтун та Олег Верняєв.

Ковтун набрав 15,500 балів та став володарем срібної медалі. Це перша медаль України на Олімпіаді-2024 у спортивній гімнастиці, а також перша медаль Іллі у кар'єрі на Олімпійських іграх.

Випередити українця вдалося лише китайцеві Цзиньюаню, який отримав 16.200 балів. Трійку призерів замкнув японець Шінносуке Ока.

Олег Верняєв не втримався на брусах та втратив шанси на медаль, посівши у підсумку 8-ме місце.

Нагадаємо, у Парижі Верняєв також посів восьме місце в особистому багатоборстві та став п'ятим у вправах на коні, а Ковтун двічі фінішував четвертим - у багатоборстві і у вільних вправах.