Радник «Ред Булл» Хельмут Марко заступився за Макса Ферстаппена.
«Ми програли гонку на старті. З одного боку, а куди Максу було подітися в цій ситуації? Ми бачили тут гонку Формули-2, де в цьому місці відбувалося те саме, причому з двома чи трьома гонщиками. І всі вони отримали за це попередження. Тож 5-секундний штраф у такій ситуації – це надто жорстко.
Особисто мені це здається гоночним інцидентом. На початку Піастрі вирвався вперед, але за рахунок пізнього гальмування Максу знову вдалося опинитися попереду. Але, нічого не вдієш.
У нас був хороший темп, ситуація зі зносом шин теж обнадійлива. При цьому, як ви бачили, обганяти на цій трасі було дуже важко. Після того, як ми отримали штраф, ми хотіли просто дістатися фінішу, зберігши друге місце», - зізнався Марко.
Нагадаємо, у гонці на Гран-прі Саудівської Аравії Ферстаппен посів друге місце, програвши переможцю Оскару Піастрі («Макларен») 2,843 секунди.