Формула 1. Гран-прі Великої Британії. Джордж Расселл виграв поул, Хемілтон - другий

На трассі «Сильверстоун» (Велика Британія) на одинадцятому етапі  чемпіонату світу з автоперегонів у класі машин Формула 1 – Гран-прі Великобританії відбулася кваліфікація.

Поул виграв Джордж Рассел («Мерседес»), який проїхав краще коло за 1 хвилину 25,819 секунди. Другий час показав його напарник Льюїс Хемілтон - +0,171.

З другого ряду стартової решітки гонку розпочнуть Ландо Норріс («Макларен») +0,211 та триразовий чинний чемпіон світу Макс Ферстаппен («Ред Булл») +0,384.

З третього ряду стартують Оскар Піастрі («Макларен») +0,418 і Ніко Хюлькенберг («Хаас») +0,519.

У секунду відставання від Рассела увійшли результати дев’ятьох гонщиків.

Гонка Гран-прі Великої Британії відбудеться у неділю, 7 липпя, і стартує о 17:00 за Києвом.

Формула-1. Чемпіонат світу. 11-й етап. Гран-прі Великої Британії. Сільверстон. Трасса «Сільверстоун». 6 липня